Ekomersy 2016 – II miejsce dla Digital Hill w kategorii Najlepszej agencji generującej sprzedaż

9 listopada 2016 r. już po raz piąty zostały wręczone Ekomersy – nagrody jednego z najbardziej uznanych konkursów branżowych, którego celem jest wyróżnienie najlepszych agencji, usług i rozwiązań wspierających rozwój eCommerce w Polsce. Agencja Digital Hill zajęła II miejsce w kategorii Najlepszej Agencji Generującej Sprzedaż.

Konkurs Ekomersy 2016 podzielony został na dwie części. Najpierw, na nominowanych uczestników głosowali Internauci. Wyłonieni po tym etapie finaliści zostali poddani ocenie Jury, w skład którego wchodzili eksperci i przedstawiciele branżowych mediów oraz certyfikowani specjaliści e-handlu. W gronie jurorów naszej kategorii znaleźli się m.in. Marcin Majzner, Michał Górecki, Daniel Kędzierski, Włodzimierz Schmidt, Arkadiusz Widawski, Maciej Lewiński.

Kryteriami, którymi kierowało się Jury, były efekty kampanii realizowanych przez agencje, sprawdzane pod kątem zaangażowanych środków, wykorzystywanych kanałów generowania sprzedaży, sposobu analizy kampanii i monitorowania efektów działań, wygenerowanych rezultatów oraz efektów posprzedażowych. Pod uwagę zostały również wzięte działania content marketingowe agencji, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i inne akcje podejmowane na rzecz dzielenia się ekspercką wiedzą.

Niemiernie miło nam poinformować, że agencja Digital Hill pomyślnie przeszła do drugiego etapu konkursu, a w finałowym werdykcie Jury zajęła II miejsce w kategorii Najlepszej Agencji Generującej Sprzedaż.

Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego wyróżnienia, szczególnie, że zdobyliśmy je w trzecim miesiącu samodzielnego istnienia naszej marki na rynku. Dziękujemy wszystkim Internautom za oddane na nas głosy, Jury za docenienie naszych metod prowadzenia kampanii i osiąganych rezultatów. Przede wszystkim zaś składamy serdeczne podziękowania naszym Klientom – to dzięki nim możemy wpływać na rozwój polskiego rynku eCommerce. Zaufanie, którym nas obdarzają jest dla nas motywacją do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych usług.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom oraz Zwycięzcom konkursu i gwarantujemy, że za rok będziemy równie godnym rywalem w kolejnej edycji Ekomersów!

Skontaktuj się z nami

About The Author

1 thought on “Ekomersy 2016 – II miejsce dla Digital Hill w kategorii Najlepszej agencji generującej sprzedaż”

  1. Pingback: Digital Hill z nominacją do European Search Awards 2017 - DigitalHill.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

hello@digitalhill.pl
+48 71 757 50 56

lub bezpośrednio:
Magdalena Pawelec / Managing Partner
tel. +48 603 554 771
e-mail: magdalena.pawelec@digitalhill.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Scroll to Top