Ekomersy 2016 – II miejsce dla Digital Hill w kategorii Najlepszej agencji generującej sprzedaż

14956554_900790696689343_1561840891839119691_n

9 listopada 2016 r. już po raz piąty zostały wręczone Ekomersy – nagrody jednego z najbardziej uznanych konkursów branżowych, którego celem jest wyróżnienie najlepszych agencji, usług i rozwiązań wspierających rozwój eCommerce w Polsce. Agencja Digital Hill zajęła II miejsce w kategorii Najlepszej Agencji Generującej Sprzedaż.

Konkurs Ekomersy 2016 podzielony został na dwie części. Najpierw, na nominowanych uczestników głosowali Internauci. Wyłonieni po tym etapie finaliści zostali poddani ocenie Jury, w skład którego wchodzili eksperci i przedstawiciele branżowych mediów oraz certyfikowani specjaliści e-handlu. W gronie jurorów naszej kategorii znaleźli się m.in. Marcin Majzner, Michał Górecki, Daniel Kędzierski, Włodzimierz Schmidt, Arkadiusz Widawski, Maciej Lewiński.

Kryteriami, którymi kierowało się Jury, były efekty kampanii realizowanych przez agencje, sprawdzane pod kątem zaangażowanych środków, wykorzystywanych kanałów generowania sprzedaży, sposobu analizy kampanii i monitorowania efektów działań, wygenerowanych rezultatów oraz efektów posprzedażowych. Pod uwagę zostały również wzięte działania content marketingowe agencji, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i inne akcje podejmowane na rzecz dzielenia się ekspercką wiedzą.

Niemiernie miło nam poinformować, że agencja Digital Hill pomyślnie przeszła do drugiego etapu konkursu, a w finałowym werdykcie Jury zajęła II miejsce w kategorii Najlepszej Agencji Generującej Sprzedaż.

Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego wyróżnienia, szczególnie, że zdobyliśmy je w trzecim miesiącu samodzielnego istnienia naszej marki na rynku. Dziękujemy wszystkim Internautom za oddane na nas głosy, Jury za docenienie naszych metod prowadzenia kampanii i osiąganych rezultatów. Przede wszystkim zaś składamy serdeczne podziękowania naszym Klientom – to dzięki nim możemy wpływać na rozwój polskiego rynku eCommerce. Zaufanie, którym nas obdarzają jest dla nas motywacją do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych usług.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom oraz Zwycięzcom konkursu i gwarantujemy, że za rok będziemy równie godnym rywalem w kolejnej edycji Ekomersów!

CEO w Digital Hill - agencji Performance Marketing dla eCommerce z Grupy Unity. Wcześniej COO w agencji interaktywnej Ideacto z Grupy Divante. Posiada kompetencje z zakresu marketingu efektywnościowego oraz strategii handlu internetowego. Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych z zakresu e-marketingu na Uniwersytecie Leona Koźminskiego w Warszawie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prelegent na wielu branżowych konferencjach i współautor największej polskiej publikacji o eCommerce – Biblii eBiznesu.

Więcej na naszym blogu...

Zobacz wszystkie posty