E-mail marketing

Za pomocą newsletterów docieraj do osób zainteresowanych Twoimi produktami, utrzymuj pozytywne relacje z klientami, przeprowadzaj efektywne kampanie reklamowe.

- mamy dla Ciebie jasne zasady i przejrzysty model współpracy!

Rozumiemy biznes

Pozycjonowanie sklepów internetowych nie ma dla nas tajemnic. Globalnie spoglądamy na nasze działania i ich efekty, realizując cele biznesowe klientów.

Jesteśmy transparentni

W naszych działaniach wykorzystujemy autorską platformę monitoringu pozycji, do której klienci mają nieograniczony dostęp dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Gwarantujemy stały kontakt

Dobra współpraca przekłada się na efekty pozycjonowania sklepu lub serwisu. Zapewniamy zatem bezpośredni kontakt telefoniczny i e-mailowy z naszymi specjalistami.

Raportujemy efekty prac

Profesjonalnie przygotowane raporty w klarowny sposób prezentują zakres przeprowadzonych przez nas działań oraz osiągane wyniki.

Usługa e-mail marketingu

W ramach współpracy wykonamy szereg działań dla Twojego sklepu internetowego:

Strategia E-mail Marketingu

Tworzymy strategie E-mail Marketingowe obejmujące m.in. analizę grupy docelowej, analizę konkurencji, plan komunikacji czy segmentację subskrybentów.

Narzędzia E-mail Marketingu

Pracujemy na wiodących narzędziach do E-mail Marketingu. Posiadamy doświadczenie z obsługi systemów Freshmail i SalesManago. Tworzymy zaawansowane kampanie marketing automation dla eCommerce.

Kampanie E-mail Marketing

Realizujemy kompleksową kampanie E-mail Marketing. Tworzymy szablony newsletterów oraz content, raportujemy i optymalizujemy nasze działania.

Optymalizacja i raportowanie

Optymalizujemy nasze kampanie E-mail Marketingowe, korzystając m.in. z testów A/B tematów newsletterów, treści wiadomości i czasu wysyłki. Cyklicznie raportujemy nasze działania i osiągane wyniki.

Proces realizacji kampanii e-mail

Każda kampania wymaga dobrze przemyślanego planu działań. Nie inaczej jest w przypadku wysyłki newslettera. Strategia e-mail marketingu powinna być spójna z resztą działań powziętych do promocji produktu/usług w Internecie.

W przypadku kampanii e-mail marketing istotna jest segmentacja bazy odbiorców. Tworzy się ją na bieżąco, a przed każdą planowaną wysyłką warto zastanowić się której z grup zaproponować konkretną ofertę. Ważne będzie tutaj zwrócenie uwagi na to, którzy użytkownicy nie otwierają e-maili i dlaczego, zastanowić się jak ich zaktywizować, zaproponować coś specjalnego klientom stałym i aktywnym, a może stworzyć ofertę specjalną dla osób z konkretnych miast – możliwości jest naprawdę wiele.

To, co warto wziąć jednak pod uwagę, to narzędzia e-mail marketingu. Tylko odpowiednia platforma pozwoli wykorzystać pełny potencjał jaki niosą kampanie email. Oprócz możliwości segmentacji, ważne jest również wygląd mailingu. Newslettery powinny być zaprojektowane w oparciu o zasady użyteczności i w atrakcyjny sposób prezentować ofertę – dobrze jest zatem poświecić nieco więcej czasu na grafikę, dobór odpowiednich czcionek, zdjęć czy buttonów CTA.

Skuteczny email marketing jest spersonalizowany. Dlatego ważne jest zatem, aby przed wysyłką ustawić odpowiednie parametry kampanii email – nazwę nadawcy, email nadawcy, temat wiadomości i preheader. Istotny będzie także czas wysyłki. Tutaj warto najlepsza porę wyznaczyć po zrealizowaniu kilku wysyłek, a także w oparciu o własne doświadczenia (np. z wiedzy kiedy my sami najczęściej sprawdzamy pocztę).

Jak widać,  e-mail marketing nie jest jedynie stworzeniem i wysłaniem newslettera. Jest to dynamiczny proces, uwarunkowany przede wszystkim zachowaniem odbiorców, które trzeba nieustannie monitorować, aby dostosować do nich działania promocyjne. Jednak dzięki temu, mamy szansę tworzyć najlepiej dopasowane oferty, budować świadomość marki i skuteczniej realizować sprzedaż.

Efekty naszych działań

+ 0 %
wzrost zasięgu kampanii
- 0 %
koszt pozyskania klienta
+ 0 %
wzrost transakcji
+ 0 %
wzrost ilości zakupów

Chcesz wykorzystać e-mail marketing? .

Nie ma problemu! Oferujemy model rozliczeń oparty o success-fee, w którym część naszej pracy uzależniona jest od efektywności kampanii. Nasze działania prowadzimy w oparciu o najlepsze praktyki e-mail marketing dla eCommerce.

hello@digitalhill.pl
+48 71 757 50 56

lub bezpośrednio:
Magdalena Pawelec / Chief Operating Officer
tel. +48 603 554 771
e-mail: magdalena.pawelec@digitalhill.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wagonowa 2D, 53-609 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Przewiń do góry