Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Od 1997 roku prowadzimy projekty eCommerce. Jesteśmy ekspertami od Performance Marketing dla e-handlu!

- mamy dla Ciebie jasne zasady i przejrzysty model współpracy!

Rozumiemy biznes

Pozycjonowanie sklepów internetowych nie ma dla nas tajemnic. Globalnie spoglądamy na nasze działania i ich efekty, realizując cele biznesowe klientów.

Jesteśmy transparentni

W naszych działaniach wykorzystujemy autorską platformę monitoringu pozycji, do której klienci mają nieograniczony dostęp dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Gwarantujemy stały kontakt

Dobra współpraca przekłada się na efekty pozycjonowania sklepu lub serwisu. Zapewniamy zatem bezpośredni kontakt telefoniczny i e-mailowy z naszymi specjalistami.

Raportujemy efekty prac

Profesjonalnie przygotowane raporty w klarowny sposób prezentują zakres przeprowadzonych przez nas działań oraz osiągane wyniki.

Zalety pozycjonowania sklepów internetowych

Do najważniejszych korzyści, jakie może nam przynieść pozycjonowanie sklepów internetowych, należy oczywiście podniesienie pozycji witryny sklepu w wynikach wyszukiwania. Jeśli właśnie naszym celem jest, aby użytkownicy po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy (nazwy produktu, usługi) otrzymywali zestawienie wyników, w których znajdzie się nasz adres internetowy, warto rozważyć pozycjonowanie e-commerce.

Wiadomo, że pozycjonowanie sklepu internetowego nie daje natychmiastowych efektów. Na wyższe pozycje witryna musi sobie „zapracować” nieraz przez kilka miesięcy. Na pewno jednak pozycjonowanie w eCommerce odbywa się niższym kosztem niż w przypadku kampanii płatnych. Tutaj najważniejsze jest to, aby działania SEO powierzyć profesjonalistom. 

Pozycjonowanie sklepów internetowych przynosi bowiem wiele korzyści, ale musi być to proces nieustannie kontrolowany i przeprowadzany z rozwagą. Nie można stawiać na słabej jakości linkowanie czy duplikaty treści.

Specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem sklepów stale pracują nad optymalizacja witryny, mając na uwadze wszystkie zmiany, które w niej zachodzą. Na bieżąco dobierają właściwe frazy kluczowe, sprawdzają pozycje, tworzą rekomendacje dla IT. Choć na efekty trzeba czasem poczekać, odpowiednio prowadzono pozycjonowanie sklepu sprawi, że witryna dla robotów Google będzie wartościowa i warta umieszczenia wyżej w wynikach wyszukiwania. To z kolei zagwarantuje nam wzrost liczy odwiedzin, który przekuć się może na większą liczbę klientów i zwiększenie obrotów sprzedaży.

Usługa pozycjonowania sklepu

W ramach współpracy wykonamy szereg działań dla Twojego sklepu internetowego:

Audyt SEO

Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojego sklepu aby wskazać, które elementy wymagają zmiany, a które są już poprawne.

Stworzenie strategii

Na początku współpracy przygotujemy odpowiednią strategię dopasowaną do Twojego sklepu. Nie ma dwóch tych samych witryn, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Link building

Każdego miesiąca będziemy pozyskiwać określoną liczbę odnośników do Twojej witryny. Wszystkie z wysokiej jakości, naturalnych źródeł. O zdobytych linkach poinformujemy Cię na początku każdego miesiąca.

Optymalizacja SEO

Zarekomendujemy zmiany, które zwiększą widoczność Twojego sklepu w wyszukiwarce. Wyjaśnimy dlaczego jest to ważne i jakich błędów należy unikać na przyszłość.

Analizy

Będziemy przeprowadzać cykliczne analizy SEO w celu znalezienia istotnych błędów w Twoim sklepie internetowym.

Przejrzyste raportowanie

Otrzymasz wgląd do raportu pozycji 24/7 tak, abyś zawsze mógł sprawdzić naszą pracę.

Efekty naszych działań

+ 0 %
wzrost zasięgu kampanii
- 0 %
koszt pozyskania klienta
+ 0 %
wzrost transakcji
+ 0 %
wzrost ilości zakupów
Blog

Web design najlepszy pod pozycjonowanie strony

Według raportu przedstawionego przez Senuto – twórców narzędzi do SEO i planowania treści, w 2020 roku w Polsce powstało co najmniej 6370 nowych sklepów e-commerce. ...
Czytaj więcej →
Blog

Ile kosztuje pozycjonowanie? 

Na rynku marketingu internetowego możemy spotkać się z proponowanymi usługami SEO za kwotę 300-400 zł, a podobne rozwiązania inne agencje wyceniają na 2500, 6000, a ...
Czytaj więcej →
Blog

Pozycjonowanie sklepu internetowego – najczęstsze błędy i jak ich uniknąć

WSTĘP Chciałbyś otworzyć sklep internetowy lub jesteś właścicielem działającego e-commerce’u, ale Twoje wyniki są coraz słabsze? Ten artykuł został stworzony dla Ciebie! W internecie znajdziesz ...
Czytaj więcej →

Chcesz wypozycjonować .

Nie ma problemu! Oferujemy model rozliczeń oparty o success-fee, w którym część naszej pracy uzależniona jest od efektywność pozycjonowania. Nasze działania prowadzimy w oparciu o pozycjonowanie long tail dla eCommerce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Scroll to Top