Sukcesy klientów

DAVINES
SEO w branży beauty

Współpracę z polskim oddziałem firmy Davines rozpoczęliśmy w połowie 2021 roku. W ramach nawiązanej umowy prowadzimy dla klienta kompleksowe działania pozycjonowania w zakresie off-site i on-site, biorąc udział w pracach w zakresie contentu. Efekty? 193% wzrostu liczby wyświetleń, 134% wzrostu liczby kliknięć! 

RECARO KIDS
SEO i PPC
w branży parentingowej

Ponad 120% wzrostu wyświetleń strony w zaledwie kilka miesięcy. Dzięki synergii działań w obszarze pozycjonowania, contentu, kampanii PPC oraz social mediów, znacząco wzrosła rozpoznawalność naszego klienta w sieci. Dowiedz się, jak w szczegółach przebiegała ta udana współpraca. 

FINTECH
Linkbuilding w branży finansowej

Od stycznia 2022 roku spółka Digital Hill rozpoczęła współpracę z jedną z największych polskich marek z sektora FinTech. Przedmiotem podjętych przez nas działań nie były jednak standardowe prace z zakresu SEO, takie jak działania on-site czy publikacja artykułów sponsorowanych. Nasz klient zgłosił się do nas z nieoczywistym zleceniem – pozyskaniem linków z Wikipedii.

KODILLA
SEO w branży IT

Naszym zadaniem było wsparcie firmy w działaniach SEO, które do tej pory nie były traktowane priorytetowo. Dzięki efektywnej komunikacji oraz ścisłej współpracy z wewnętrznym działem marketingu Kodilli, już po kilku miesiącach udało nam się osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

FAKTORIA
SEO w branży finansowej

Dzięki sprawnej komunikacji i udanej współpracy między działami, już po kilku miesiącach udało nam się osiągnąć wysokie pozycje dla większości fraz związanych z faktoringiem oraz utrzymywać tendencje wzrostowe praktycznie w każdym miesiącu.

SKALNIK
PPC, EMAIL

Przepis na sukces? Synergia działań Performance Marketing – reklama PPC Google AdWords oraz Facebook Ads, obsługa e-mail marketing, analityka internetowa i wparcie e-commerce. 

FMCG
SEO w branży spożywczej

Migracja serwisu to zawsze spore wyzwanie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy mamy do czynienia z e-commercem odwiedzanym codziennie przez kilka tysięcy użytkowników. Mimo to, zadanie wykonaliśmy kapitalnie! 

FASHION
SEO i PPC dla ecommerce

Długofalowe relacje oparte na zaufaniu przynoszą zamierzone efekty. Dzięki realizacji usług z obszaru SEO i kampanii płatnych mogliśmy osiągnąć wyniki, które powstały też m.in. dzięki synergii tych aktywności

WITTCHEN
GOOGLE ADS, SEO

W przeciągu 12 miesięcy wspólnie osiągnęliśmy 80 proc. wzrost ruchu organicznego i 155 proc. wzrost transakcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztu konwersji. 

CHICCO POLSKA
SOCIAL MEDIA

Ponad siedem lat współpracy w obszarze kompleksowych działaniach e-marketingowych: social media, influencer marketingu, kampanii PPC i ePR. 

ZAUFANE KLINIKI
SEO 

Głównym założeniem projektu było rozdzielenie stron zawierających tą samą treść m.in. na stronach głównych zabiegów.

BIURO PLUS
GOOGLE ADS, SEO

Współpraca z klientem rozpoczynała się wraz z powstawaniem od podstaw serwisu pasazbiurowy.pl.

TEFAL
INFLUENCER MARKETING

Marka Tefal postawiła przed nam nie lada wyzwanie polegające na zmianie stanu wiedzy konsumentów na temat generatora pary.

hello@digitalhill.pl
+48 71 757 50 56

lub bezpośrednio:
Magdalena Pawelec / Managing Partner
tel. +48 603 554 771
e-mail: magdalena.pawelec@digitalhill.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Scroll to Top