Sukcesy klientów

Jakie zagrożenia może przynieść niewłaściwa migracja strony?

Niniejsze studium przypadku przedstawia historię firmy z branży finansowej, która w wyniku niekoordynowanej migracji swojej strony internetowej doświadczyła drastycznego spadku widoczności w wynikach wyszukiwania

Ćwiczenia fizjoterapeutyczne

REHA-KFZ
SEO w branży medycznej

Należące do dynamicznie zmieniającego się sektora zdrowia i wellness centrum rehabilitacji Reha KFZ stanęło przed wyzwaniem, które jest dobrze znane wielu placówkom medycznym – jak zaznaczyć swoją obecność w internecie, aby dotrzeć do większej liczby pacjentów? Specjaliści Digital Hill opracowali strategię, mającą na celu przyciągnięcie większej liczby użytkowników do strony internetowej Klienta.

DAVINES
SEO w branży beauty

Współpracę z polskim oddziałem firmy Davines rozpoczęliśmy w połowie 2021 roku. W ramach nawiązanej umowy prowadzimy dla klienta kompleksowe działania pozycjonowania w zakresie off-site i on-site, biorąc udział w pracach w zakresie contentu. Efekty? 193% wzrostu liczby wyświetleń, 134% wzrostu liczby kliknięć! 

RECARO KIDS
SEO i PPC
w branży parentingowej

Ponad 120% wzrostu wyświetleń strony w zaledwie kilka miesięcy. Dzięki synergii działań w obszarze pozycjonowania, contentu, kampanii PPC oraz social mediów, znacząco wzrosła rozpoznawalność naszego klienta w sieci. Dowiedz się, jak w szczegółach przebiegała ta udana współpraca. 

FINTECH
Linkbuilding w branży finansowej

Od stycznia 2022 roku spółka Digital Hill rozpoczęła współpracę z jedną z największych polskich marek z sektora FinTech. Przedmiotem podjętych przez nas działań nie były jednak standardowe prace z zakresu SEO, takie jak działania on-site czy publikacja artykułów sponsorowanych. Nasz klient zgłosił się do nas z nieoczywistym zleceniem – pozyskaniem linków z Wikipedii.

KODILLA
SEO w branży IT

Naszym zadaniem było wsparcie firmy w działaniach SEO, które do tej pory nie były traktowane priorytetowo. Dzięki efektywnej komunikacji oraz ścisłej współpracy z wewnętrznym działem marketingu Kodilli, już po kilku miesiącach udało nam się osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

FAKTORIA
SEO w branży finansowej

Dzięki sprawnej komunikacji i udanej współpracy między działami, już po kilku miesiącach udało nam się osiągnąć wysokie pozycje dla większości fraz związanych z faktoringiem oraz utrzymywać tendencje wzrostowe praktycznie w każdym miesiącu.

SKALNIK
PPC, EMAIL

Przepis na sukces? Synergia działań Performance Marketing – reklama PPC Google AdWords oraz Facebook Ads, obsługa e-mail marketing, analityka internetowa i wparcie e-commerce. 

FMCG
SEO w branży spożywczej

Migracja serwisu to zawsze spore wyzwanie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy mamy do czynienia z e-commercem odwiedzanym codziennie przez kilka tysięcy użytkowników. Mimo to, zadanie wykonaliśmy kapitalnie! 

FASHION
SEO i PPC dla ecommerce

Długofalowe relacje oparte na zaufaniu przynoszą zamierzone efekty. Dzięki realizacji usług z obszaru SEO i kampanii płatnych mogliśmy osiągnąć wyniki, które powstały też m.in. dzięki synergii tych aktywności

WITTCHEN
GOOGLE ADS, SEO

W przeciągu 12 miesięcy wspólnie osiągnęliśmy 80 proc. wzrost ruchu organicznego i 155 proc. wzrost transakcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztu konwersji. 

CHICCO POLSKA
SOCIAL MEDIA

Ponad siedem lat współpracy w obszarze kompleksowych działaniach e-marketingowych: social media, influencer marketingu, kampanii PPC i ePR. 

ZAUFANE KLINIKI
SEO 

Głównym założeniem projektu było rozdzielenie stron zawierających tą samą treść m.in. na stronach głównych zabiegów.

BIURO PLUS
GOOGLE ADS, SEO

Współpraca z klientem rozpoczynała się wraz z powstawaniem od podstaw serwisu pasazbiurowy.pl.

TEFAL
INFLUENCER MARKETING

Marka Tefal postawiła przed nam nie lada wyzwanie polegające na zmianie stanu wiedzy konsumentów na temat generatora pary.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Scroll to Top