Content Marketing Strategy

Content Marketing

Content Marketing to budowanie obecności marki w Internecie w taki sposób, aby użytkownicy sami trafiali na powiązane z nią treści.

Digital Hill to nie tylko eksperci Performance Marketing, ale także pasjonaci Content Marketingu. Tworzymy wartościowe treści w Internecie, tak aby być dokładnie tam gdzie użytkownicy (czyli Twoi klienci!) szukają informacji i podejmują decyzje zakupowe. 

Nasze działania to czysty marketing w praktyce - komunikacja w social media, kompleksowa obsługa e-mail marketing oraz kampanie reklamowe Facebook Ads. Swoje usługi szczególnie kierujemy do świata eCommerce.

Real Time Marketing

Działamy na bieżąco z social media, szybko reagujemy w momentach kryzysowych, wykorzystujemy sytuacje do komentowania żywo dyskutowanych tematów.

Optymalizacja sprzedaży

Zwracamy szczególną uwagę na aspekty sprzedażowe poszczególnych mediów i dbamy o przekuwanie działań na efekty nie tylko wizerunkowe.

Spójny i trafny przekaz

Przykładamy wagę do jakości przekazu wizualnego i słownego, by marka zawsze mówiła jednym głosem, niezależnie od kanału komunikacji. 

Analiza i monitoring

Zestawiamy i analizujemy dane z różnych źródeł. Sprawdzamy w jaki sposób działa konkurencja, na bieżąco śledzimy co się dzieje w społecznościach.

Dlaczego warto prowadzić działania Content Marketing?

50%

50% wzrost sprzedaży u firm, które zdecydowały się wprowadzić na swoich stronach blogi firmowe (źródło: Hubspot.com)

70%

70% internautów uważa firmowe artykuły za bardziej wiarygodne niż reklamy danej marki (źródło: MarketerPlus.pl)

5x

5-krotnie większy ruch na stronach firm, które miesięcznie generują minimum 15 postów na swoim blogu (źródło: Hubspot.com)

58%

58% respondentów świadomie akceptuje fakt, że otrzymuje od firm przekaz promocyjny pod warunkiem, że zawiera on wartościową wiedzę

80%

80% konsumentów woli otrzymać informację nawiązującą do oferty firmy w formie ciekawych artykułów niż w formie tradycyjnej reklamy

75%

75% osób ceni publikacje firmowe, gdy zawierają one treści związane z ich zainteresowaniami bądź potrzebami

Jesteśmy ekspertami Performance Marketing dla eCommerce, a usługami z zakresu Content Marketing budujemy synergię naszych działań. Pozycjonujesz swój serwis czy prowadzisz reklamy AdWords - Content Marketing jest w nich obecny zawsze!

Effective Copyrighting

Jesteśmy częścią Grupy Unity, czyli jednego z największych polskich dostawców usług dla eCommerce. Jako eksperci w branży potrafimy sprawić, aby Content Marketing w Twojej firmie sprzedawał więcej!

Zrealizowane projekty

Zobacz wszystkie

Opowiedz nam o swoim projekcie!

Czekamy na to, aby tworzyć wysoce efektywne treści o Twojej marce w internecie

Opinie klientów

Zobacz wszystkie
Fields marked with an * are required

Jakimi usługami jesteś zainteresowany?

Tekst pomocy
Tekst pomocy
Tekst pomocy