Social media marketing

Rozwijaj swój e-biznes i zaangażowanie klientów poprzez realizację skutecznej strategii obecności w social media

 

- mamy dla Ciebie jasne zasady i przejrzysty model współpracy!

Rozumiemy biznes

Pozycjonowanie sklepów internetowych nie ma dla nas tajemnic. Globalnie spoglądamy na nasze działania i ich efekty, realizując cele biznesowe klientów.

Jesteśmy transparentni

W naszych działaniach wykorzystujemy autorską platformę monitoringu pozycji, do której klienci mają nieograniczony dostęp dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Gwarantujemy stały kontakt

Dobra współpraca przekłada się na efekty pozycjonowania sklepu lub serwisu. Zapewniamy zatem bezpośredni kontakt telefoniczny i e-mailowy z naszymi specjalistami.

Raportujemy efekty prac

Profesjonalnie przygotowane raporty w klarowny sposób prezentują zakres przeprowadzonych przez nas działań oraz osiągane wyniki.

Zalety social media marketing

Social Media Marketing jest doskonałym sposobem na budowanie wizerunku marki w sieci, co przekłada się na generowanie ruchu w e-sklepie czy serwisie firmowym. Jeżeli szukasz sposobu na to, by zaistnieć w social media i potrzebujesz odpowiednio dobranej strategii dotarcia do grupy docelowej, skorzystaj z naszej oferty na marketing w mediach społecznościowych.

 

Eksperci Digital Hill wybiorą odpowiednie miejsca komunikacji z Twoimi klientami w social media. Zaproponujemy najskuteczniejsze działania – prowadzenie fanpage marki, współpracę z blogosferą, E-PR czy kampanie FB Ads. Przeprowadzimy kreatywne kampanie e-marketingowe, wykorzystując pełnię możliwości jakie daje Content Marketing.

Usługa social media marketing

Każdy nowy projekt marketingowy w sieciach społecznościowych wiąże się z audytem social media, który wskaże dotychczasową aktywność danej marki w Internecie – mocne i słabe strony objętego kierunku oraz rekomendacje zmian. Z kolei realizowana strategia, ze względu na to, jak dynamiczne są współczesne kanały social media, wymaga ciągłej weryfikacji. Ważny będzie tutaj monitoring mediów społecznościowych, gdzie za pomocą specjalnych narzędzi możemy sprawdzać ile i w jaki sposób o naszej marce mówią internauci, a także w razie kryzysu – szybko zareagować. Szczególnie przydatne jest to w przypadku, gdy prowadzimy działania szersze, np. na forach internetowych – aby móc w gąszczu wątków i postów bezpośrednio dotrzeć do naszych aktualnych i potencjalnych klientów.

Social media marketing to również płatne kampanie, które można realizować poprzez system Facebook Ads. Dzięki takiej formie promocji możemy dotrzeć z naszą ofertą do jeszcze większego grona odbiorców niż nasi dotychczasowi fani, wyświetlając reklamy odpowiednio stargetowanym użytkownikom Facebooka i Instagrama.

 

Efekty naszych działań

+ 0 %
wzrost zasięgu kampanii
- 0 %
koszt pozyskania klienta
+ 0 %
wzrost transakcji
+ 0 %
wzrost ilości zakupów

Chcesz wykorzystać potencjał social media? .

Nie ma problemu! Oferujemy szereg działań w social media, reagując na najnowsze trendy w branży. Nasze usługi prowadzimy w oparciu o najlepsze praktyki komunikacji w social media.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Scroll to Top