Digital Hill z nominacją do European Search Awards 2017

European_Search_Awards_2017_Shortlist_Badge_Blue

European Search Awards to międzynarodowy, prestiżowy konkurs nagradzający najlepsze kampanie oraz agencje e-marketingowe. Digital Hill – jako jedyna agencja reprezentująca Polskę – została nominowana w kategorii Best Smal PPC Agency. 

Konkurs European Search Awards porównać można do “Oscarów branży marketingu internetowego”. W tym roku wśród nominowanych znalazły się 144 agencje z całej Europy, które rywalizują w 29 kategoriach. Już 27 kwietnia 2017, podczas uroczystej Gali Wręczenia Nagród, jury przekaże swój werdykt.

Digital Hill w czasie swoich sześciu miesięcy działalności pod nową marką doceniony został już jedną nagrodą branżową. Agencja otrzymała Ekomersa 2016 zdobywając II miejsce w kategorii “Agencja generująca największą sprzedaż“.

 

CEO w Digital Hill - agencji Performance Marketing dla eCommerce z Grupy Unity. Wcześniej COO w agencji interaktywnej Ideacto z Grupy Divante. Posiada kompetencje z zakresu marketingu efektywnościowego oraz strategii handlu internetowego. Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych z zakresu e-marketingu na Uniwersytecie Leona Koźminskiego w Warszawie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prelegent na wielu branżowych konferencjach i współautor największej polskiej publikacji o eCommerce – Biblii eBiznesu.

Więcej na naszym blogu...

Zobacz wszystkie posty