Wittchen

Case study z obsługi kampanii PPC oraz działań SEO 

Zakres obsługi

Digital Hill wspiera markę Wittchen w zakresie pozycjonowania oraz kampanii Ads. Dzięki skupieniu kanałów pozyskiwania ruchu dla sklep.wittchen.com w rękach jednego partnera udaje się efektywnie koncentrować na dynamicznym wzroście ilości transakcji, rozszerzeniu zasięgu przy jednoczesnym optymalizowaniu kosztów.

Rok 2015 przyniósł blisko 60 proc. wzrost liczby transakcji z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Udało się to m.in. dzięki umieszczeniu blisko 2000 słów kluczowych na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, co daje potencjał ponad 350 000 zapytań miesięcznie.

„Przy skali budżetów reklamowych wydawanych przez graczy takich jak Wittchen ten ostatni aspekt jest szczególnie istotny. Doświadczenie i zaangażowanie partnera pozwalają na zwrot z inwestycji każdej przysłowiowej złotówki. Fundamentem takiej współpracy jest wiedza oraz sposób komunikacji, który pozwala tworzyć duet grający do jednej bramki”– dodaje Agnieszka Kasperska, Sales Manager w Digital Hill.

Specjaliści z Digital Hill zaskakują innowacyjnością, bogactwem możliwości i niestandardowym podejściem do potrzeb klienta. Według mnie, dotychczasowa współpraca była bardzo owocna, a dalsza wygląda obiecująco.
Piotr Kierzkowski
Dyrektor eCommerce i logistyki, Wittchenr

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tej kampanii?

+80%

wzrost ruchu seo

+155%

wzrost transakcji z seo

1.900

słów kluczowych w TOP10

147.000

wyszukań słów kluczowych

Efekty naszych działań

+ 0 %
wzrost zasięgu kampanii
- 0 %
koszt pozyskania klienta
+ 0 %
wzrost transakcji
+ 0 %
wzrost ilości zakupów

Chcesz wypozycjonować .

Nie ma problemu! Oferujemy model rozliczeń oparty o success-fee, w którym część naszej pracy uzależniona jest od efektywność pozycjonowania. Nasze działania prowadzimy w oparciu o pozycjonowanie long tail dla eCommerce.

hello@digitalhill.pl
+48 71 757 50 56

lub bezpośrednio:
Magdalena Pawelec / Managing Partner
tel. +48 603 554 771
e-mail: magdalena.pawelec@digitalhill.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Przewiń do góry