Wittchen

Case study z obsługi kampanii PPC oraz działań SEO 

Zakres obsługi

Digital Hill wspierało markę Wittchen w zakresie pozycjonowania oraz kampanii Ads. Dzięki skupieniu kanałów pozyskiwania ruchu dla sklep.wittchen.com w rękach jednego partnera udało się efektywnie koncentrować na dynamicznym wzroście ilości transakcji, rozszerzeniu zasięgu przy jednoczesnym optymalizowaniu kosztów.

Rok 2015 przyniósł blisko 60 proc. wzrost liczby transakcji z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Udało się to m.in. dzięki umieszczeniu blisko 2000 słów kluczowych na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, co dało potencjał ponad 350 000 zapytań miesięcznie.

Przy skali budżetów reklamowych wydawanych przez graczy takich jak Wittchen ten ostatni aspekt jest szczególnie istotny. Doświadczenie i zaangażowanie partnera pozwalają na zwrot z inwestycji każdej przysłowiowej złotówki. Fundamentem takiej współpracy jest wiedza oraz sposób komunikacji, który pozwala tworzyć duet grający do jednej bramki. 

Specjaliści z Digital Hill zaskakują innowacyjnością, bogactwem możliwości i niestandardowym podejściem do potrzeb klienta. Według mnie, dotychczasowa współpraca była bardzo owocna, a dalsza wygląda obiecująco.
Piotr Kierzkowski
Dyrektor eCommerce i logistyki, Wittchenr

Jakie wyniki osiągnęliśmy? 

+80%

wzrost ruchu seo

+155%

wzrost transakcji z seo

1.900

słów kluczowych w TOP10

147.000

wyszukań słów kluczowych

Interesują Cię usługi performance marketing dla sklepu internetowego? Digital Hill od lat specjalizuje się w SEO i PPPC dla ecommerce. Sprawdź, jak możemy wesprzeć Twój biznes – napisz do nas! 

Efekty działań dla innych klientów​

+32%

wzrost zasięgu kampanii

-20%

koszt pozyskania klienta

+50%

wzrost transakcji

+155%

wzrost liczby zakupów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Scroll to Top