Usługi Performance Marketing dla eCommerce

Przez nasze usługi pomagamy firmom wzmacniać sprzedaż i wizerunek w świecie on-line. 

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Od wielu lat skutecznie realizujemy projekty SEO dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Sprawdź jak dzięki nam Twój eCommerce może rosnąć!

Kampanie Google AdWords dla eCommerce

Doświadczenie przy pracy z dużymi projektami oraz ścisła współpraca z Google sprawiają, że w zakresie kampanii linków sponsorowanych dla eCommerce nie mamy sobie równych.

Content MarketingE-mail Marketing i Facebook Ads

Działamy w social media i blogosferze, tworzymy kreatywne akcje e-marketingowe. Przykładamy wagę do aspektów sprzedażowych poszczególnych mediów, przekuwając działania na efekty nie tylko wizerunkowe.

Certyfikowani specjaliści

Zespół kilkunastu certyfikowanych specjalistów Google AdWords zadba o skuteczną i sprawnie przeprowadzoną kampanię reklamową PPC.

Spójność komunikacji

Dbamy o wysoką jakość komunikacji zarówno wizualnej, jak i słownej oraz jej spójność z pozostałymi kanałami komunikacji.

Analiza i monitoring

Zestawiamy i analizujemy dane z różnych źródeł. Sprawdzamy w jaki sposób działa konkurencja, na bieżąco śledzimy co dzieje się w społecznościach.

Kompleksowa obsługa

W naszych działaniach wykorzystujemy pełne możliwości Google AdWords w zakresie reklam w sieci wyszukiwania oraz Google Display Network.

Synergia działań

Zapewniamy synergię działań z różnych źródeł - Google AdWords, E-mail Marketing, Facebook Ads, SEO...

Pozycjonowanie long tail

W naszym działaniu koncentrujemy się zarówno na pozyskiwaniu ruchu z bardzo dużej liczby słów kluczowych (pozycjonowanie szerokie) jak również przez uzyskanie wysokich pozycji pojedynczych słów o najwyższym potencjale ruchu.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj wszystkie

Nasze realizacje

Zobacz wszystkie projekty