Klienci

“Specjaliści zaskakują innowacyjnością, bogactwem możliwości i niestandardowym podejściem do potrzeb klienta. Według mnie, dotychczasowa współpraca była bardzo owocna, a dalsza wygląda obiecująco.”

Piotr Kierzkowski, Dyrektor ecommerce i logistyki, Wittchen

“Współpraca pomiędzy Digital Hill a zespołem Skalnik to przykład na wręcz idealne wsparcie w zakresie wzrostu biznesu eCommerce. Skuteczność prowadzonych działań wprost przełożyła się realizację wyznaczonych przez nas celów.”

Marcin Felińczak, Dyrektor Handlowy, Skalnik.pl

“Wyrażamy zadowolenie z poziomu świadczonych usług i osiąganych efektów. Internet jest dynamicznych środowiskiem, w którym posiadanie elastycznego partnera zorientowanego na zrozumienie potrzeb klienta, rozwój, a tym samym efekty, jest kluczowe.”

Paweł Berezowski, Dyrektor Zarządzający, Reset2

“Dzięki długoletniej współpracy udało nam się uzyskać pozycję lidera w kluczowych dla nas frazach w Google. Prowadzone przez firmę działania zaowocowały nie tylko stałą obecnością w wynikach wyszukiwania, ale też regularnym wzrostem naszej pozycji.”

Wojciech Kapelusz, AC EMEA EAST DIGITAL EXPERIENCE LEADER, PPG industries

“Miło nam poinformować o naszym zadowoleniu ze współpracy z Digital Hill. Firmę tę cechuje pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, zaangażowanie w powierzone zadania. Bez wątpienia polecamy Digital Hill jako firmę godną zaufania.
Jesteśmy przekonani, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegać równie owocnie.”

Grzegorz Koptyra, Pasazbiurowy.pl

“Zespół Digital Hill charakteryzuje się innowacyjnością, doświadczeniem, profesjonalizmem. Wyróżnia ich dobra komunikacja oraz otwartość do wdrażania nowych rozwiązań.”

Aneta Kazanowska Manager ds. Sklepów Internetowych, Vistula Group

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) przez administratora - Digital Hill sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław, KRS 0000319364, NIP 8942946218 w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia
Scroll to Top