Digital Hill z nominacją w konkursie Ekomersy 2016

1471377380_a18869ae36ca1f857569cdf62a374f14

Digital Hill, agencja Performance Marketing z Grupy Unity, została nominowana w konkursie Ekomersy 2016. Są to jedne z najważniejszych nagród branżowych w Polsce, przyznawane usługom oraz osobom przyczyniającym się do rozwoju rynku eCommerce. Organizatorem konkursu jest Fundacja Polak 2.0 odpowiedzialna także za m.in. Targi eHandlu, Konkres eHandlu czy Magazyn eHandlu.

Agencja Digital Hill uzyskała nominację w kategorii “Najlepsza agencja generująca sprzedaż”. W pierwszym etapie konkursu poprzez głosowanie internautów wybieranych jest 60% nominowanych, a w kolejnym etapie o wyborze zwycięzcy zdecydują obrady jury.

Na Digital Hill głosować można pod bezpośrednim linkiem http://ekomersy.pl/agencje/44005 do czego gorąco zachęcamy.

CEO w Digital Hill - agencji Performance Marketing dla eCommerce z Grupy Unity. Wcześniej COO w agencji interaktywnej Ideacto z Grupy Divante. Posiada kompetencje z zakresu marketingu efektywnościowego oraz strategii handlu internetowego. Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych z zakresu e-marketingu na Uniwersytecie Leona Koźminskiego w Warszawie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prelegent na wielu branżowych konferencjach i współautor największej polskiej publikacji o eCommerce – Biblii eBiznesu.

Więcej na naszym blogu...

Zobacz wszystkie posty