Digital Hill wspiera konkurs Ekomersy 2016

1471377380_a18869ae36ca1f857569cdf62a374f14

Ekomersy to jeden z najbardziej uznanych konkursów w branży eCommerce, mający na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów i usług wspierających sprzedaż w Internecie. Tegoroczna, piąta już edycja, jak zapewniają organizatorzy, będzie jeszcze bardziej dopasowana do trendów oraz oczekiwań branży. Utworzone zostaną m.in. nowe kategorie, a sposób wyboru laureatów zostanie znacząco zmodyfikowany.

Jednym z jurorów konkursu Ekomersy 2016 został Marcin Cichoń – CEO w Digital Hill, agencji Performance Marketing dla eCommerce.

Do 30 września 2016 roku trwają zgłoszenia do konkursu. Zgłaszać mogą się dostawcy oprogramowania, e-sklepy i agencje. Utworzono również specjalną kategorię – osobowość roku. Wygranych poznamy 9 listopada 2016 roku podczas uroczystej Gali Ekomersy 2016.

 

 

CEO w Digital Hill - agencji Performance Marketing dla eCommerce z Grupy Unity. Wcześniej COO w agencji interaktywnej Ideacto z Grupy Divante. Posiada kompetencje z zakresu marketingu efektywnościowego oraz strategii handlu internetowego. Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych z zakresu e-marketingu na Uniwersytecie Leona Koźminskiego w Warszawie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prelegent na wielu branżowych konferencjach i współautor największej polskiej publikacji o eCommerce – Biblii eBiznesu.

Więcej na naszym blogu...

Zobacz wszystkie posty