Pozycjonowanie sklepów internetowych

Od 1997 roku prowadzimy projekty eCommerce. Jesteśmy ekspertami od Performance Marketing dla e-handlu!

Odpowiadasz za sprzedaż w sklepie internetowym? Jeżeli TAK, to nie musimy przekonywać Cię o tym jak ważne jest pozycjonowanie w eCommerce, w tym optymalizacja sklepu internetowego. 

 

Od 19 lat zdobywamy nasze doświadczenie w generowaniu sprzedaży dla e-sklepów. Jesteśmy częścią Grupy Unity i stoi za nami wsparcie największego w Polsce dostawcy rozwiązań dla handlu internetowego. Wiemy jak pozycjonować sklep internetowy w efektywny sposób. Jako eksperci Performance Marketing stosujemy modele rozliczeń success-fee uzależnione od efektu naszej pracy. 

Effective Web Development Solutions

 

Rozumiemy pozycjonowanie w eCommerce

- mamy dla Ciebie jasne zasady i przejrzysty model współpracy!

Rozumiemy biznes

Pozycjonowanie sklepów internetowych nie ma dla nas tajemnic. Globalnie spoglądamy na nasze działania i ich efekty, realizując cele biznesowe klientów. 

Jesteśmy transparentni

W naszych działaniach wykorzystujemy autorską platformę monitoringu pozycji, do której klienci mają nieograniczony dostęp dwadzieścia cztery godziny na dobę.

 

Gwarantujemy stały kontakt

Dobra współpraca przekłada się na efekty pozycjonowania sklepu lub serwisu. Zapewniamy zatem bezpośredni kontakt telefoniczny i e-mailowy z naszymi specjalistami. 

Raportujemy efekty prac

Profesjonalnie przygotowane raporty w klarowny sposób prezentują zakres przeprowadzonych przez nas działań oraz osiągane wyniki. 

Zalety pozycjonowania sklepów internetowych

Do najważniejszych korzyści, jakie może nam przynieść pozycjonowanie sklepów internetowych, należy oczywiście podniesienie pozycji witryny sklepu w wynikach wyszukiwania. Jeśli właśnie naszym celem jest, aby użytkownicy po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy (nazwy produktu, usługi) otrzymywali zestawienie wyników, w których znajdzie się nasz adres internetowy, warto rozważyć pozycjonowanie e-commerce.

Wiadomo, że pozycjonowanie sklepu internetowego nie daje natychmiastowych efektów. Na wyższe pozycje witryna musi sobie „zapracować” nieraz przez kilka miesięcy. Na pewno jednak pozycjonowanie w eCommerce odbywa się niższym kosztem niż w przypadku kampanii płatnych. Tutaj najważniejsze jest to, aby działania SEO powierzyć profesjonalistom. Pozycjonowanie sklepów internetowych przynosi bowiem wiele korzyści, ale musi być to proces nieustannie kontrolowany i przeprowadzany z rozwagą. Nie można stawiać na słabej jakości linkowanie czy duplikaty treści.

Specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem sklepów stale pracują nad optymalizacja witryny, mając na uwadze wszystkie zmiany, które w niej zachodzą. Na bieżąco dobierają właściwe frazy kluczowe, sprawdzają pozycje, tworzą rekomendacje dla IT. Choć na efekty trzeba czasem poczekać, odpowiednio prowadzono pozycjonowanie sklepu sprawi, że witryna dla robotów Google będzie wartościowa i warta umieszczenia wyżej w wynikach wyszukiwania. To z kolei zagwarantuje nam wzrost liczy odwiedzin, który przekuć się może na większą liczbę klientów i zwiększenie obrotów sprzedaży.

-15%

spadek współczynnika odrzuceń

+32%

wzrost zasięgu kampanii

-20%

spadek kosztu pozyskania klienta

+27%

wzrost transakcji z reklam PPC

+50%

wzrost transakcji od początku współpracy

+155%

wzrost ilości zakupów
Effective Web Development Solutions

Chcesz rozliczać się za efekt prowadzonych działań SEO? Nie ma problemu! Oferujemy model rozliczeń oparty o success-fee, w którym część naszej pracy uzależniona jest od efektywność pozycjonowania. Nasze działania prowadzimy w oparciu o pozycjonowanie long tail dla eCommerce.

Opowiedz nam o swoim sklepie internetowym!

Pomożemy zwiększyć sprzedaż i zoptymalizować koszt dotarcia do klientów.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie
Fields marked with an * are required

Jakimi usługami jesteś zainteresowany?

WROCŁAW
ul. Przedmiejska 6–10
54-201 Wrocław
tel. +48 71 358 41 00

KRAKÓW
ul. Conrada 55B
31-357 Kraków
tel. +48 12 263 70 10

POZNAŃ
ul. Grottgera 16/1
60-758 Poznań
tel. +48 605 899 337