Web Development Services

Pozycjonowanie stron w Google (SEO)

Od wielu lat skutecznie realizujemy projekty SEO dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce.

Rozumiemy biznes

Jesteśmy nastawieni na realizację celów biznesowych naszych klientów.

Jesteśmy transparentni

W naszych działaniach wykorzystujemy autorską platformę monitoringu pozycji.

Gwarantujemy stały kontakt

Bezpośredni kontakt telefoniczny i e-mailowy ze specjalistami SEO realizującymi projekty.

Raportujemy efekty prac

Cykliczne podsumowanie prowadzonych prac, weryfikacja założonych celów. 

Czy wiesz, że 57% marketerów deklaruje, że SEO ma największy wpływ na generowanie leadów w ich firmach? W Digital Hill dobrze wiemy, na czym polega pozycjonowanie sklepu internetowego czy serwisu firmowego i co robić, by zwiększyć jego widoczność w Internecie. A jeżeli potrzebny Ci audyt SEO dotychczas prowadzonych działań, także jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jako agencja Performance Marketing wierzymy, że modele efektywnościowe oparte na success-fee są podstawą dobrej współpracy. Pracujemy w oparciu o rzetelne estymacje i mierzalne efekty, a nasi Klienci mają bezpośredni kontakt do specjalistów którzy prowadzą dany projekt. Posiadamy biura we Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

Dlaczego warto pozycjonować stronę w Google?

Z wyszukiwarki Google miesięcznie korzystają miliony internautów. Dla właścicieli serwisów online jest to ogromna szansa na zdobycie klientów, a wykorzystują ją, robiąc wszystko, aby zostać zauważonym – innymi słowy, aby użytkownicy łatwo mogli odnaleźć stronę sklepu w Internecie.

Głównym celem pozycjonowania stron internetowych jest to, aby zajmować jak najwyższe pozycje – dzięki temu możemy liczyć na zwiększenie ilości odwiedzin naszej witryny. Pozycjonowanie strony wpływając właśnie na współczynnik liczby odwiedzin serwisu pozwala właścicielowi generować większy zysk. Im więcej osób zagląda na naszą stronę, tym większa szansa że wśród nich znajdą się klienci, którzy dokonają zakupu, zostawią do siebie kontakt, wypełnią formularz, zapiszą się do newslettera itd. Istotne jednak jest to, aby strona docelowa, czyli ta, którą pozycjonujemy, rzeczywiście odpowiadała temu, czego ludzie na niej szukają, a konkretnie – zapytaniom jakie wpisują w wyszukiwarkę.

Pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego polega zatem na wykorzystaniu właściwych słów kluczowych, co wymaga też od właścicieli witryny i osób odpowiedzialnych za SEO publikowanie dobrej jakości treści. Jest to jednak kolejna zaleta pozycjonowania. Użytkownik, który trafi na stronę nie tylko odpowiednio skonstruowaną pod zapytanie, które wpisał w wyszukiwarkę, ale bogatą w merytoryczne treści, nabiera zaufania do marki. To z kolei może motywować go do częstszych odwiedzin witryny w sieci, a w konsekwencji - dokonania oczekiwanej przez nas konwersji.

Przykładowe czynniki wpływające na pozycjonowanie witryn

Treści na stronie internetowej

Google jest wyszukiwarką tekstową i ocenia strony głównie na podstawie treści. Do analizy trafności stron internetowych Google wykorzystuje m.in:  słowa kluczowe, synonimy, trudność tekstu, unikalność, czy kontekst.

Domeny linkujące do strony

Domeny linkujące to wciąż jeden z najważniejszych czynników rankingowych Google. Naturalne odnośniki z wysokiej jakości witryn mogą przełożyć się na zwiększenie widoczności strony w Google

Linkowanie wewnętrzne

Linkowanie wewnętrzne jest istotnym elementem w optymalizacji serwisu internetowego. Wyszukiwarkę Google można w tym przypadku porównać do użytkownika. Dobrze skonstruowany tekst odnośnika informuje Google o tematyce podstrony, którą odwiedza.

Zmiany w algorytmach Google

Pozycjonowanie to przede wszystkim ciągłe zmiany w algorytmach Google. Analiza zmian w sposobie oceniania stron internetowych to jeden z kluczy do sukcesu w pozycjonowaniu.

Posiadanie wersji mobilnej strony

Zgodnie z oficjalnymi informacjami Google, od kwietnia 2015 roku posiadanie wersji mobilnej jest uznawane jako czynnik rankingowy. Z kolei od marca 2018 Google podało oficjalną informację o wdrażaniu Mobile First Index, czyli sposobu indeksowania strony na podstawie jej wersji mobilnej.

Struktura nagłówków na stronie

Z punktu widzenia SEO bardzo ważna jest hierarchia nagłówków. Nagłówek H1 przekazuje Google istotne informacje o stronie i powinien być zarezerwowany dla najważniejszych słów kluczowych. Nagłówki niższego rzędu H2-H6 mogą z kolei zawierać frazy powiązane z głównymi frazami.

Santander Consumer Bank SA

-15%

spadek współczynnika odrzuceń
sklep internetowy w.kruk

+32%

wzrost zasięgu kampanii
Vistula.pl

-20%

spadek kosztu pozyskania klienta
sklep skalnik.pl

+27%

wzrost transakcji z reklam PPC
Tołpa sklep

+50%

wzrost transakcji od początku współpracy
Sklep internetowy Wittchen

+155%

wzrost ilości zakupów

Mamy rewolucyjne podejście do SEO!

Link building

Dysponujemy ponad pół tysiącem serwisów tematycznych i jest to jedno z największych zapleczy SEO w branży. Obsesyjnie dbamy o jego jakość - już dość bezwartościowych linków z tekstów SEO pisanych przez automaty!

Szeroki zasięg

Skuteczne pozycjonowanie witryny to my! Nasze zaplecze SEO odwiedza 1,5 mln użytkowników miesięcznie generujących 5 tys. komentarzy. To nie tylko wysokiej jakości linki dla Twojego serwisu, ale także źródło konwertującego ruchu na stronie! 

Monitoring pozycji

Jako firma SEO jesteśmy transparentni. Klienci Digital Hill otrzymują dostęp 24/7 do platformy monitoringu pozycji. Zawsze można sprawdzić naszą pracę. 

Specjaliści
eCommerce

Digital Hill to 19 lat doświadczenia i kompleksowa oferta dla branży eCommerce. 80% naszych Klientów to średnie i duże e-sklepy, które razem z nami świadomie budują swoją przewagę rynkową.

Synergia działań
SEO i SEM

SEO, SEM i content marketing w jednej agencji? Nasza kompleksowa oferta usług e-marketingowych dla eCommerce pozwala na optymalizowanie działań i zwiększanie efektywność sprzedaży.

Partnerstwo i komfort współpracy

Mamy wypracowane standardy, procedury oraz metody współpracy skutecznie prowadzące do osiągania celów, jednak cechuje nas również empatia w stosunku do naszych klientów. Po drugiej stronie zawsze stoi człowiek!

Zrealizowane projekty

Zobacz wszystkie
Opowiedz nam o swoim projekcie!

Pomożemy Ci zoptymalizować Twoją obecność w Internecie.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie
Fields marked with an * are required

Jakimi usługami jesteś zainteresowany?

Tekst pomocy
Tekst pomocy
Tekst pomocy

WROCŁAW
ul. Wagonowa 2D
53-609 Wrocław
tel. +48 71 757 50 56

POZNAŃ
pl. Wiosny Ludów 2
61-831 Poznań