Web Development Services

Marketing Social Media

Rozwijaj swój e-biznes i zaangażowanie klientów poprzez realizację skutecznej strategii obecności w social media.  

Social Media Marketing jest doskonałym sposobem na budowanie wizerunku marki w sieci, co przekłada się na generowanie ruchu w e-sklepie czy serwisie firmowym. Jeżeli szukasz sposobu na to, by zaistnieć w social media i potrzebujesz odpowiednio dobranej strategii dotarcia do grupy docelowej, skorzystaj z naszej oferty na marketing w mediach społecznościowych.

Eksperci Digital Hill wybiorą odpowiednie miejsca komunikacji z Twoimi klientami w social media. Zaproponujemy najskuteczniejsze działania – prowadzenie fanpage marki, współpracę z blogosferą, E-PR czy kampanie FB Ads. Przeprowadzimy kreatywne kampanie e-marketingowe, wykorzystując pełnię możliwości jakie daje Content Marketing.   

Social media marketing

Marketing social media (lub marketing społecznościowy) obejmuje szereg narzędzi oraz metodyk poruszania się w mediach społecznościowych, których celem jest zbudowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunki marki w sieci.

Często pojęcie marketingu social media kojarzone jest z prowadzeniem profilu na Facebooku. Jest to jednak bardzo skrótowe myślenie, ponieważ social media marketing to prowadzenie działań we wszystkich mediach społecznościowych ujętych w wypracowanej strategii marketingowej. Będziemy zatem mieć tu do czynienia z platformami społecznościowymi (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube), jak i forami, blogosferą.

Na czym polega social media marketing

Każdy nowy projekt marketingowy w sieciach społecznościowych wiąże się z audytem social media, który wskaże dotychczasową aktywność danej marki w Internecie – mocne i słabe strony objętego kierunku oraz rekomendacje zmian. Z kolei realizowana strategia, ze względu na to, jak dynamiczne są współczesne kanały social media, wymaga ciągłej weryfikacji. Ważny będzie tutaj monitoring mediów społecznościowych, gdzie za pomocą specjalnych narzędzi możemy sprawdzać ile i w jaki sposób o naszej marce mówią internauci, a także w razie kryzysu – szybko zareagować. Szczególnie przydatne jest to w przypadku, gdy prowadzimy działania szersze, np. na forach internetowych – aby móc w gąszczu wątków i postów bezpośrednio dotrzeć do naszych aktualnych i potencjalnych klientów.

Social media marketing to również płatne kampanie, które można realizować poprzez system Facebook Ads. Dzięki takiej formie promocji możemy dotrzeć z naszą ofertą do jeszcze większego grona odbiorców niż nasi dotychczasowi fani, wyświetlając reklamy odpowiednio stargetowanym użytkownikom Facebooka i Instagrama.

Zrealizowane projekty

Zobacz wszystkie

Opowiedz nam o swoim projekcie!

Czekamy na to, aby tworzyć wysoce efektywne treści o Twojej marce w internecie

Opinie klientów

Zobacz wszystkie
Fields marked with an * are required

Jakimi usługami jesteś zainteresowany?

Tekst pomocy
Tekst pomocy
Tekst pomocy