Web Development Services

Marketing Social Media

Rozwijaj swój e-biznes i zaangażowanie klientów poprzez realizację skutecznej strategii obecności w social media.  

Social Media Marketing jest doskonałym sposobem na budowanie wizerunku marki w sieci, co przekłada się na generowanie ruchu w e-sklepie czy serwisie firmowym. Jeżeli szukasz sposobu na to, by zaistnieć w social media i potrzebujesz odpowiednio dobranej strategii dotarcia do grupy docelowej, skorzystaj z naszej oferty na marketing w mediach społecznościowych.

Eksperci Digital Hill wybiorą odpowiednie miejsca komunikacji z Twoimi klientami w social media. Zaproponujemy najskuteczniejsze działania – prowadzenie fanpage marki, współpracę z blogosferą, E-PR czy kampanie FB Ads. Przeprowadzimy kreatywne kampanie e-marketingowe, wykorzystując pełnię możliwości jakie daje Content Marketing.   

Proces realizacji projektu

Analiza

Analizujemy specyfikę branży i grupę docelową marki, chcemy wiedzieć kim są, jakie mają zainteresowania, co ich pobudza do działania, co angażuje.

 

Strategia

Opracowujemy strategię działań obejmującą: sposoby komunikacji i angażowania użytkowników, akcje niestandardowe i okazjonalne, estymacje efektów.

 

Komunikacja

Pracujemy ze społecznościami, angażujemy, lojalizujemy, rozwijamy. Prowadzimy m.in. fanpage na Facebooku, profile w Instagramie, budujemy e-PR wizerunek. Testujemy formy komunikacji (testy A/B).

Optymalizacja

Analizujemy zaangażowanie fanów oraz podejmowane decyzje zakupowe. Monitorujemy wizerunek marki w społecznościach (social media PR).

 

Jesteśmy ekspertami Performance Marketing dla eCommerce, a usługami z zakresu Content Marketing budujemy synergię naszych działań. Pozycjonujesz swój serwis, czy prowadzisz reklamy AdWords - Content Marketing jest w nich obecny zawsze!

Effective Copyrighting

Jesteśmy częścią Grupy Unity, czyli jednego z największych polskich dostawców usług dla eCommerce. Jako eksperci w branży potrafimy sprawić, aby Content Marketing w Twojej firmie sprzedawał więcej!

Zrealizowane projekty

Zobacz wszystkie

Opowiedz nam o swoim projekcie!

Czekamy na to, aby tworzyć wysoce efektywne treści o Twojej marce w internecie

Opinie klientów

Zobacz wszystkie
Fields marked with an * are required