Email Marketing

E-mail Marketing

Za pomocą newsletterów docieraj do osób zainteresowanych Twoimi produktami, utrzymuj pozytywne relacje z klientami, przeprowadzaj efektywne kampanie reklamowe.

Czy wiesz, że z badań przeprowadzonych przez E-consultancy wynika, że aż 66% marketerów uważa e-mail marketing za formę reklamy z doskonałym lub dobrym wskaźnikiem zwrotu z inwestycji?

E-mail Marketing to najbardziej efektywne narzędzie marketingu konwersji. Z jego pomocą jesteśmy w stanie skutecznie sprzedawać, aktywizować klientów i pozyskiwać nowe grupy potencjalnych nabywców oraz efektywnie rozszerzać zasięg naszej komunikacji. Odpowiednio przygotowana strategia pozwala na osiągnięcie wysokich wyników już w pierwszym kwartale działań w obszarze E-mail marketingu. 

Jest to również doskonałe uzupełnienie innych kanałów generowania ruchu takich jak pozycjonowanie czy kampanie Google AdWords. Eksperci od Performance Marketingu dla eCommerce w Digital Hill to także specjaliści w zakresie kampanii E-mail marketingowych.

 

Strategia E-mail Marketingu

Tworzymy strategie E-mail Marketingowe obejmujące m.in. analizę grupy docelowej, analizę konkurencji, plan komunikacji czy segmentację subskrybentów. 

Kampanie E-mail Marketing

Realizujemy kompleksową obsługę kampanii E-mail Marketing. Tworzymy szablony newsletterów, prowadzimy komunikację, raportujemy i optymalizujemy nasze działania. 

Narzędzia E-mail Marketingu

Pracujemy na wiodących narzędziach do E-mail Marketingu. Posiadamy doświadczenie z obsługi systemów Freshmail i SalesManago. Tworzymy zaawansowane kampanie marketing automation dla eCommerce.

Optymalizacja i raportowanie

Optymalizujemy nasze kampanie E-mail Marketingowe, korzystając m.in. z testów A/B tematów newsletterów, treści wiadomości i czasu wysyłki. Cyklicznie raportujemy nasze działania i osiągane wyniki. 

Zrealizowane projekty

Zobacz wszystkie

Opowiedz nam o swoim projekcie!

Czekamy na to, aby tworzyć wysoce efektywne treści o Twojej marce w Internecie.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie
Fields marked with an * are required

Jakimi usługami jesteś zainteresowany?