Opinie naszych klientów

Digital Hill to transparentność działań i partnerskie relacje z klientami. Tylko dobra komunikacja, wzajemna współpraca oraz otwartość w relacjach pozwala na budowanie efektywnych kampanii Performance Marketing dla eCommerce.

Specjaliści z Grupy Unity zaskakują innowacyjnością, bogactwem możliwości i niestandardowym podejściem do potrzeb klienta. Według mnie, dotychczasowa współpraca była bardzo owocna, a dalsza wygląda obiecująco.
Piotr Kierzkowski
Dyrektor e-commerce i logistyki, Wittchen

Współpraca pomiędzy Digital Hill a zespołem Skalnik to przykład na wręcz idealne wsparcie w zakresie wzrostu biznesu eCommerce. Skuteczność prowadzonych działań wprost przełożyła się realizację wyznaczonych przez nas celów.

Marcin Felińczak
Dyrektor Handlowy, Skalnik.pl
Grupę Unity wyróżnia na rynku kompleksowość oferty w zakresie e-marketingu i wdrożeń IT, doświadczenie i elastyczność oraz dojrzałe podejście do e-commerce.
Przemysław Porada
Menadżer ds. Internetu, Leroy Merlin
Wyrażamy zadowolenie z poziomu świadczonych usług i osiąganych efektów. Internet jest dynamicznym środowiskiem, w którym posiadanie elastycznego partnera zorientowanego na zrozumienie potrzeb klienta, rozwój, a tym samym efekty jest kluczowe.
Paweł Berezowski
Dyrektor Zarządzający, Reset2
Wybór Grupy Unity jest dobrą decyzją dla firm, które cenią sobie profesjonalizm, oparcie usługi na jasnych zasadach oraz osiąganie wysokich wyników.
Piotr Humeńczuk
Dyrektor Działu Zakupów, Santander Bank
Dzięki długoletniej współpracy udało nam się uzyskać pozycję lidera w kluczowych dla nas frazach w Google. Prowadzone przez firmę działania zaowocowały nie tylko stałą obecnością w wynikach wyszukiwania, ale też regularnym wzrostem naszej pozycji.
Wojciech Kapelusz
Online Marketing Manager, PPG
Miło nam poinformować o naszym zadowoleniu ze współpracy z Digital Hill. Firmę tę cechuje pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo oraz zaangażowanie w powierzone zadania. Bez wątpienia polecamy Digital Hill jako firmę godną zaufania. Jesteśmy przekonani, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegać równie owocnie
Grzegorz Koptyra
pasazbiurowy.pl
Dzięki współpracy z Digital Hill PRIMAMODA może wygenerować większą sprzedaż w Internecie. Profesjonalna opieka, doświadczenie w branży fashion, gotowość i szybkość działania to najważniejsze cechy ekspertów eCommerce z Digital Hill. Nie boją się podejmować najbardziej szalonych pomysłów i odpowiadać nawet na banalne pytania, a to się ceni! Polecam tych „Hillowców” :)
Marlena Żurawska-Szuter
E-commerce Manager, Primamoda

Zespół Digital Hill charakteryzuje się innowacyjnością, doświadczeniem i profesjonalizmem. Wyróżnia ich dobra komunikacja oraz otwartość do wdrażania nowych rozwiązań.

Aneta Kazanowska
Manager ds. Sklepów Internetowych, Vistula Group
Digital Hill to zespół specjalistów cechujący się profesjonalizmem oraz dużym zaangażowaniem w realizację projektu klienta. Zaproponowane przez specjalistów z Digital Hill rozwiązania spowodowały zwiększenie o 75% ruchu w naszym serwisie – ZaufaneKliniki.pl. Niezwykle cenne w pracy z Digital Hill jest szybkość reakcji na nasze zapytania, otwartość i zrozumienie potrzeb klienta.
Joanna Przybylska
Prezes Zarządu, Zaufane Kliniki