Certyfikaty i partnerstwa

Jesteśmy zespołem certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Współpracujemy z uznanymi dostawcami najnowocześniejszych technologii dla eCommerce.

Google Premium Partner

Jesteśmy w elitarnym gronie 5% agencji w Polsce należących do programu Google Premium Partner. Agencje, które znalazły się w gronie Google Premium Partner oprócz obowiązku spełnienia bardzo rygorystycznych warunków, otrzymują także zwiększone wsparcie ekspertów Google w budowaniu jeszcze bardziej efektywnych kampanii reklamowych czy dostęp do rozwiązań reklamowych w fazie beta. Nasza agencja zdobyła specjalizację w czterech obszarach (Search, Mobile, Display, Shopping).

Certyfikaty indywidualne

Oprócz formalnego uczestnictwa w programie Google Premium Partner nasi specjaliści pochwalić się mogą indywidualnymi certyfikatami Google. Zatrudniamy m.in. certyfikowanych specjalistów z obszaru reklam: w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej, mobilnych, video, zakupów. W naszym zespole znajdują się również certyfikowani specjaliści Google Analytics.

Grupa Unity

Jesteśmy członkiem Grupy Unity, która jest jednym z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce. Grupa Unity powstała z połączenia doświadczeń Contium, Internet Designers oraz Empathy – Internet Software House. Zatrudniamy 200 osób w trzech lokalizacjach (Kraków, Wrocław, Poznań), dostarczając rozwiązania zarówno w Polsce, jak i zagranicą.