FAQ

Być może w tym momencie zastanawiasz się, czy Digital Hill to agencja odpowiednia dla Ciebie i czy warto wysłać do nas zapytanie o przygotowanie oferty. Jeżeli tak jest, to przygotowaliśmy krótkie FAQ w którym postaramy się rozwiać część Twoich wątpliwości. A jeżeli nam się uda, to… zapraszamy do kontaktu z nami.

1. Digital Hill obsługuje tylko dużych klientów, więc mój projekt się nie nadaje.

Rzeczywiście w gronie naszych klientów są bardzo duże firmy takie jak Wittchen, Vistula czy Piotr i Paweł. To właśnie dzięki nim możemy się rozwijać i zdobywać doświadczenie w dużych kampaniach reklamowych. Niemniej jednak z radością obsługujemy także mniejsze marki o ile mają aspirację do bycia liderem w swoich branżach i chcą się z nami rozwijać w budowaniu obecności w internecie. Obsługujemy średnie e-sklepy (np. Skalnik, Primamoda), a nawet mniejszych klientów (np. Pasaż Biurowy).

2. Digital Hill ma wielu klientów, więc nie będę traktowany z należytą uwagą.

Kluczowym nie jest ilość klientów w danej agencji, ale ilość specjalistów obsługujących tychże klientów. W Digital Hill nie mamy aspiracji bycia “supermarketem SEO/SEM”, w którym naszym celem będzie ilość, a nie jakość. Z tego też powodu każdy nasz klient – ten któremu wystawiamy faktury na 1.000 zł jak i na 10.000 zł – ma bezpośredni dostęp do specjalisty który go obsługuje. Nie ukrywamy się za Account Managerami, Project Managerami czy za Call Center.

3. Korzystanie z usług agencji jest dla mnie za drogie.

Ale przecież nie znasz jeszcze wyceny swojego projektu, prawda? 😉 Jednak jeżeli już teraz zastanawiasz się, czy nasze działania nie są dla Ciebie za drogie, to możemy odkryć rąbek tajemnicy odnośnie wyceny naszych usług. Nie będziemy w stanie obsłużyć e-sklepów i serwisów internetowych, które są na początku swojej drogi w internecie i dopiero budują swoje działania marketingowe. Jeżeli nie jesteś w stanie zainwestować w nasze działania kwoty przynajmniej 1.000 zł miesięcznie, to przykro nam, ale nie jesteśmy agencją która będzie w stanie przyjąć Twój projekt. Polecamy wtedy kontakt z lokalną, mniejszą agencją SEO/SEM w Twojej okolicy.

4. Jest mnóstwo agencji na rynku – skąd mam wiedzieć, że to właśnie Digital Hill jest dla mnie odpowiednie?

Rzeczywiście polski rynek obfituje w agencje SEO/SEM. Czym się od nich wyróżniamy? Po pierwsze profilem klientów – obsługujemy tylko sklepy internetowe lub firmy dla których internet jest ważnym źródłem zdobywania klientów. Po drugie naszym podejściem i wartościami, które opierają się na czterech filarach naszej pracy – znamy się na eCommerce, jesteśmy transparentni, gwarantujemy stały kontakt ze specjalistami, raportujemy efekty prac. Po trzecie jesteśmy certyfikowaną agencją Google Premium Partner – oznacza to dla Ciebie konkretne korzyści ze współpracy.

 

Ufff nie wiemy czy Cię przekonaliśmy i rozwialiśmy wszystkie Twoje wiadomości, ale jeżeli tak to zapraszamy do kontaktu z nami.